For Animals / For Eyes – Przychodnia i okulistyka weterynaryjna

22

Oj dzieje się, dzieje. For Animals i For Eyes – działamy pełną mocą !

Nasi klienci i pacjenci nie dają nam ani chwili wytchnienia. Tysiące pacjentów za nami, tysiące przed nami. Zajrzyjmy cóż się u nas ostatnio działo:

  1. Sanacja. O znaczeniu tego zabiegu już nie raz pisaliśmy i pewnie napiszemy jeszcze sporo razy. Pamiętajcie Państwo, że często, a właściwie prawie zawsze jest to zabieg dla zdrowia, a nie estetyki. Niedbanie o ząbki naszych milusiaków może mieć poważne konsekwencje. Na zdjęciu widzimy naszego pacjenta z „marmurem” na zębach.
  2. Futrzasty kot za badaniu okulistycznym. Ciekawskiemu pacjentowi sadząc po minie chyba się u nas podobało. Pięknie się prezentował a jego niebieskie oczka przypomniały nam wszystkim o błękicie nieba i wakacjach. Ahh tak, tak musimy jeszcze trochę poczekać.
  3. 6 szalonych dzikusów na odrobaczeniu. Nasi młodzi pacjenci pierwszy raz odwiedzili weterynarza i chyba nawet nie byli za bardzo przestraszeni. Oby tak dalej. Zrobić im zdjęcie graniczyło z cudem, no bo jak cyknąć zdjęcie wirującym tornadom. Niech zdrowo rosną i gratki dla mamusi 😉!
  4. Pamiętacie Esme? Esmeralda pojawiła się u nas na zabiegu chirurgicznym. Bardzo dobrze zniosła narkozę wziewną jak i cały zabieg, a potem rozświetlała swoją urodą szpital, w którym czekała na swoich opiekunów. W dużym kołnierzu wyglądała trochę jak baronowa😊.  Dużo zdrówka Szmaragdynko!
  5. Piesek rasy York z zerwanym więzadłem krzyżowym przednim. Jedynym słusznym leczeniem w tym przypadku jest leczenie chirurgiczne. Zabieg ten oczywiście wykonujemy w naszej przychodni jak i inne skomplikowane zabiegi ortopedyczne.

Tak więc drodzy klienci – zmęczenie jest ale satysfakcja z niesionej przez nas pomocy, Wasz uśmiech i ulga zwierzaków, kompensuje wszystkie trudy.

Pozdrawiamy !!!

Zespół For Animals / For Eyes