For Animals / For Eyes – Przychodnia i okulistyka weterynaryjna

6

Relaks podczas oczekiwania na wizytę ? = pojemny parking + obszerny teren zielony.

Relaks podczas oczekiwania na wizytę ? = pojemny parking + obszerny teren zielony.

Czas pandemii jest ciężki dla każdego. Wielu z nas musi oczekiwać na zakupy, wizyty w aptece czy właśnie wizyty u weterynarza na zewnątrz by zminimalizować ryzyko zarażenia koronawirusem. W Naszej Przychodni jest tak samo. Wszyscy klienci są proszeni aby poczekać na zewnątrz. Ale my posiadamy fantastyczny atut, który powoduje, że oczekiwanie staje się mniej męczące.

Relaks dla właściciela i dla pupila specjalnie dla was. Nie trać nerwów na ciasne parkingi lub ich brak! Nie czekaj na chodniku przy głośnej ulicy! U nas znajdziesz 25 !!! miejsc parkingowych. Zrelaksowany właściciel to zrelaksowane zwierzę. Dodatkowo aby twój pupil poczuł się jeszcze spokojniej, posiadamy duży teren zielony na terenie przychodni. Obszerny trawnik aby spacer przed i po wizycie rozluźni Państwa i waszych milusińskich. Dodatkowo dwie wygodne ławeczki dla Państwa w słoneczne i pochmurne dni umilą wizytę u nas. Tuje i świerk zapewnia ptasią muzykę a spora odległość od głównej ulicy to cisza i czas na przemyślenia 😉.

Pozdrawiamy i zapraszamy do największej powierzchniowo przychodni na zagłębiu, z największym trawnikiem na hasanie i relaks a do tego wszystko w środku miasta !!!

Zespół For Animals / For Eyes