For Animals / For Eyes – Przychodnia i okulistyka weterynaryjna

Weterynarz Sosnowiec

Weterynarz Sosnowiec śląsk

Zapraszamy do przychodni weterynaryjnej FOR ANIMALS, gdzie pracują tylko najlepiej wykwalifikowani lekarze, którzy ciągle podnoszą swoje kompetencje na szkoleniach w kraju i za granicą. Nasze atuty to najnowsza wiedza oraz sprzęt. Weterynarz Sosnowiec – nasze specjalizacje: chirurgiaortopediakardiologiastomatologia, endokrynologia, dermatologia czy anestezjologia oraz okulistyka weterynaryjna. Jako nieliczni w kraju zajmujemy się mikrochirurgią gałki ocznej i elektroretinografią. Usuwamy zaćmę u zwierząt metodą fakoemulsyfikacji.

Weterynarz Sosnowiec
Gabinet weterynaryjny Sosnowiec śląsk

Przychodnia weterynaryjna Sosnowiec

Nasza kadra wykazuje się niezwykłą empatią oraz indywidualnym podejściem do zwierząt.  Pacjenci są dla nas najważniejsi. Zapewnienie każdemu z nich kompleksową i fachową opiekę w przyjaznej atmosferze. Celem naszych lekarzy jest, żeby zwierzaki na prawdę ich polubiły i żeby każda wizyta odbywała się bezstresowo dla pacjenta.

Przychodnia For Animals jest częścią spółki For Help. Działamy na rynku już od 2004 roku. Cały czas stawiamy na rozwój i posiadamy duże zaplecze merytoryczno-logistyczne w szeroko pojętej medycynie.

Zadzwoń i umów się na wizytę już dzisiaj!