For Animals / For Eyes – Przychodnia i okulistyka weterynaryjna

Weterynarz Dąbrowa Górnicza

Doskonale wiemy, jak ważne są dla Państwa Wasze zwierzaki. To właśnie z myślą o nich powstała nasza przychodnia weterynaryjna. 

To właśnie tutaj dbamy o zdrowie Waszych zwierząt. Jeśli szukasz Przychodni weterynaryjnej, w którym świetnie funkcjonuje chirurgia i ortopedia, oraz wykwalifikowanego personelu, który z empatią i poświęceniem zajmie się Twoim pupilem, dobrze trafiłeś.

Nasza przychodnia weterynaryjna powstała w 2013 roku. Naszym celem jest diagnozowanie i leczenie Państwa pupili zgodnie z najnowszą wiedzą oraz wykorzystaniem najwyższej klasy sprzętu medycznego. Nasi lekarze weterynarii starają się przyjąć każdego pacjenta a do tego służy nam gabinet nr 1, gabinet nr 2 i gabinet nr 3.

Podstawową zasadą leczenia pacjentów naszej przychodni jest indywidualne podejście do każdego z nich. Staramy się, by nie wystraszyć zwierzęcia, by podczas badania i leczenia czuły się komfortowo. Dzięki takiemu podejściu mamy wielu zadowolonych pacjentów, którzy radośnie odwiedzają swojego lekarza i naszą przychodnię weterynaryjną. Prawdziwe zamiłowanie do zwierząt zaowocowało tym, że przychodnia weterynaryjna For Animals stała się dla tych zwierząt drugim domem. Tu czują się swobodnie. Są też pacjenci, którzy potrzebują więcej czasu, by poznać lekarza, by poczuć, że ich weterynarz nie zrobi im krzywdy. Z czasem większość Państwa zwierząt okazuje nam zaufanie. Dzięki temu zarówno diagnostyka, jak i leczenie zwierzęcia odbywa się bez niepotrzebnego stresu. Jeśli szukają Państwo swojego zaufanego lekarza weterynarii, to dobrze trafiliście.

Weterynarz Dąbrowa Górnicza śląsk
Przychodnia weterynaryjna Dąbrowa Górnicza śląsk

Przychodnia weterynaryjna.
Weterynarz Dąbrowa Górnicza śląsk

Nasza przychodnia weterynaryjna dba zarówno o swoich pacjentów, jak i właścicieli. Dąbrowa Górnicza to duże miasto, w którym trudno znaleźć miejsce parkingowe. My zadbaliśmy również o to, by podczas wizyt właściciele zwierząt nie musieli szukać miejsca, gdzie bezpiecznie mogą zostawić swój samochód. Przychodnia posiada aż 25 miejsc parkingowych! Pomyśleliśmy również o komforcie Państwa zwierząt. Nasza przychodnia weterynaryjna zapewnia duży plac zieleni, dzięki czemu, zamiast czekać w sterylnej i stresującej poczekalni, można wyjść na spacer. Beztroskie harce Państwa pupili oraz wygodne ławeczki dla właścicieli zwierząt pomagają zapomnieć o stresującej wizycie. Pozwala to na rozluźnienie zwierzęcia i tworzy pozytywne skojarzenia. Państwa pupil chętniej odda się w ręce wykwalifikowanego lekarza, a cały proces leczenia nie będzie dla niego traumą. Jesteśmy po to, aby odpowiednio zdiagnozować  i leczyć Państwa zwierzęta , a Państwu służyć fachową wiedzą i pomocą.

Nasza przychodnia weterynaryjna zatrudnia najlepszych lekarzy a nasz personel stale podnosi swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach w kraju i za granicą. Stawiamy na najnowszą wiedzę i sprzęt. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. For Animals to przychodnia weterynaryjna, w której sprawnie funkcjonuje chirurgia, ortopedia, kardiologia, stomatologia, endokrynologia, dermatologia czy anestezjologia. Specjalizujemy się w okulistyce weterynaryjnej. Jako jedna z niewielu placówek weterynaryjnych w kraju, zajmujemy się mikrochirurgią gałki ocznej, elektroretinografią oraz przeprowadzamy zabiegi usunięcia zaćmy u zwierząt metodą fakoemulsyfikacji.

Weterynarz woj. śląskie

Znakomicie wyposażona chirurgia zapewnia anestezję wziewną oraz pełny monitoring pacjenta podczas wykonywanych zabiegów.  Dysplazja stawów biodrowych, zerwanie więzadła krzyżowe czy zwichnięcia rzepki czyli ortopedia, to dla nas nie problem, gdyż zajmuje się tym wykwalifikowany ortopeda. Wszystkie poważne zabiegi przeprowadzane są z wykorzystaniem anestezji wziewnej, dzięki czemu operacja jest bezbolesna dla Państwa zwierząt. Nasza przychodnia weterynaryjna dysponuje cyfrowym aparatem rentgenowskim, dzięki czemu wszystkie badania i diagnostyka odbywają się na miejscu. Ortopedia i chirurgia często wymagają przeprowadzenia specjalistycznych badań, które również odbywają się w naszej przychodni weterynaryjnej. Posiadamy aparaty USG, cyfrowe RTG, przeprowadzamy badania krwi, moczu i kału, oraz wiele innych.

Przychodnia weterynaryjna For Animals oferuje również usługi z zakresu kardiologii, stomatologii, endokrynologii , neurologii, dermatologii oraz rozrodu Państwa zwierzaków. Dzięki temu możemy zapewnić najwyższej jakości, kompleksową opiekę oraz profesjonalne i bezstresowe leczenie naszym pacjentom. 

Nasi lekarze weterynarii , oprócz fachowej wiedzy, posiadają empatię i indywidualne podejście do zwierząt. To właśnie z tego słynie nasza przychodnia weterynaryjna a nasze usługi polecane są kolejnym klientom.  Dla nas pacjent jest najważniejszy – zawsze znajdziemy czas na głaskanie, smakołyki i ciepłe słowa. Każdy z naszego zespołu ma w domu ukochanego pupila dlatego wiemy i rozumiemy jak ważne jest zapewnienie mu kompleksowej i fachowej opieki w przyjaznej atmosferze. Pracujemy tak, by Państwa zwierzaki naprawdę polubiły swojego lekarza i odwiedzały naszą przychodnię weterynaryjną bez niepotrzebnego stresu. Nasze leczenie zwierząt to leczenie z sercem.

Dla Państwa wiedzy, nasza przychodnia jest integralną częścią spółki For Help, świadczącej usługi medyczne od 2004 roku. Daje nam to ogromne możliwości rozwoju i duże zaplecze merytoryczno-logistyczne w szeroko pojętej medycynie.

Gabinet weterynaryjny Dąbrowa Górnicza śląsk
for animals fori

Forik - nasza maskotka

Drodzy Państwo prezentujemy państwu naszą przychodnianą maskotkę. 

Nazywa się Forik i jak każdy motyl jest piękny😊. Na skrzydłach dzielnie nosi nasze dwa loga i kolory naszych barw.

Wybraliśmy motyla, ponieważ kojarzy nam się z jednej strony z pięknem życia, jego barwami i niespodziankami podczas lotu przez nie. Z drugiej jednak strony motylki żyją krótko i są bardzo delikatne, a to ukazuje kruchość i ulotność życia. My staramy się z całych sił, aby tą pierwszą stronę wzmocnić a tą drugą stronę zminimalizować, wszystko poprzez nasze usługi dla waszych pupili. 

Miejmy nadzieję, że spodoba się Państwu Forik. Znajdą go także Państwo u nas nad głowami na żywo w przychodni 😊😊

 

Zadzwoń i umów się na wizytę już dzisiaj!